KS Avia Kamionki - strona nieoficjalna

Pogoda

Aby widget pogoda funkcjonował poprawnie, należy wypełnić dane w panelu administracyjnym.

Sponsorzy i Podziękowania

SPONSORZY AVII KAMIONKI

Jesteście wsparciem. Dziękujemy!

Nasze finanse oparte są na dotacji Gminy Kórnik, 1% z podatków (która jest najprostrzą formą wsparcia, drobnych kwotach, które udaje nam się pozyskiwać z różnych fundacji, ale przede wszystkim na wsparciu naszych zawodników i rodziców trenujących u nas dzieci. Dziękujemy Wam wszystkim, ale chcielibyśmy wymienić podmioty wspierające nas szczególnie.

Wsparli nas między innymi:

- dzięki za zaangażowaniu Pana Robert Rochowiaka firma Tokita,

- dzięki zaangażowaniu Pana Dariusza Krawczyka firma Hoppecke Baterie Polska Sp. z o.o.,

- dzięki zaangażowaniu Pana Eryka Horłozy firma Markowerowery.pl,

- dzięki zaangażowaniu Pana Andrzeja Kaźmierczaka firma Klar Glass Sp. z o.o.,

- dzięki zaangażowania Pana Marka Niemczala firma P.H.U. TRAWMAR,

- dzięki zaangażowaniu Pana Marcina Cwaliny firma Industry Diesel & Oil,

- dzięki zaangażowaniu Pana Adama Durzyńskiego firmy www.betaplast.com.pl i www.PozyczkaBez.pl

Wasze wsparcie zapewnia utrzymanie trenerów, drużynom seniorów, Młodzików D2 ‘2005, Orlików E1 ‘2006, Orlików E2 ‘2007 oraz Orlików E2’ 2007 II zostały zakupione stroje meczowe, dresy, torby, możemy dokupować piłki przechodząc sukcesywnie na sprzęt coraz bardziej markowy, a murawa naszego boiska piłkarskiego dopieszczana jest przez firmę, która wykonuje na niej zabiegi w ilości większej, niż wynikała to z kwoty jaką na murawę jesteśmy w stanie przeznaczyć.

Dziękujemy i prosimy o więcej, gdyż zawsze są plany dalszych inwestycji, na które póki co nie mamy pieniędzy (np. przenośna bramka siedmiometrowa dla seniorów i starszych drużyn młodzieżowych, bramki o wymiarze 1,55x3metra dla roczników 2008 i młodszych), a i trenerzy zwracają uwagę, że pewne pomoce treningowe byłyby im przydane. Osoby, które chcą nas wesprzeć prosimy o kontakt z Zarządem lub z którymś z trenerów. W tym miejscu zaznaczam, że często wsparcie finansowe można wrzucić w koszty działalności firmy, za co my możemy się odwdzięczyć np.. wspominając  o Was na naszych facebooku https://www.facebook.com/KS-AVIA-Kamionki-393145160872689/ , stronie www.ksavia.futbolowo.pl lub też umożliwiając Wam wywieszenie baneru na naszym boisku trawiastym.

A-klasa » Poznań I

Nie wprowadzono danych o ostatnich meczach.

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

AVIA Kamionki - Vitcovia Witkowo

pon.

2016-10-22 AVIA Kamionki - Czarni Czerniejewo 6:2 (1:0)
Ładowanie...