AVIA I Kamionki – Fara Pelikan Żydowo 2:1 (1:0)

• autor: Golebiewski.Marek, 2014-06-01 23:45

... dobry wynik w dobrym meczu

Skład AVII: Biskup - Paszkiewicz, Kwiatosz, Kaganek, Jarecki - Machura, Wierzbiński, Olejniczak, Motała, Staszak - Kubicki. W rezerwie: Piasecki, Rochowiak.

Bramki dla AVII : Staszak, Kubicki

Po niezłym meczu wygraliśmy z wyżej notowanym przeciwnikiem 2:1. Choć graliśmy osłabieni ale daliśmy radę, ale po kolei… Prowadzenie dał nam Michał Staszak już w trzeciej minucie, ale od dziesiątej minuty to goście przeważali na boisku, jednakże więcej bramek w pierwszej połowie nie padło. Druga połowa zdecydowanie lepsza w naszym wykonaniu i trzeba powiedzieć, że mecz stał na naprawdę niezłym poziomie, a gra toczyła się głównie w środku pola, więc bramkarze obu drużyn nie mieli zbyt dużo pracy. Kuba Kubicki podwyższył wynik na 2:0, naszym gościom zaczęły puszczać nerwy i gra się zaostrzyła. Ostatnie dziesięć minut pierwszej połowy znów zaczęli przeważać goście w osiemdziesiątej piątej minucie zdobyli kontaktowego gola bezpośrednio z rzutu wolnego. Więcej bramek jednak nie padło i w wyrównanym, stającym na naprawdę dobrym poziomie meczu w wykonaniu obu ekip odnieśliśmy cenne zwycięstwo w rozmiarze 2:1.

Brawa dla zawodników, bo zostawili dziś naprawdę dużo zdrowia.