U’2003 AVIA Kamionki – Kotwica I Kórnik 5:1...

• autor: Golebiewski.Marek, 2014-06-06 22:26
U’2003 AVIA Kamionki – Kotwica I Kórnik 5:1 (4:0)

... wysokie zwycięstwo w derbach Gminy Kórnik

W niedziele 1 czerwca nasi chłopacy z roczników 2003 i 2004 podejmowali rówieśników z Kotwicy Kórnik. Derby gminy wypadły na Dzień Dziecka i zrobiliśmy sobie piękny prezent szybko uzyskując bezpieczne prowadzenie. Byłem tylko na pierwszej połowie, którą wygraliśmy 4:0 (a właściwie 5:0, ale sędzia nie uznał bramki kiedy piłka całym obwodem przekroczyła linie bramki rywala – wiem, bo stałem chyba najbliżej). Byliśmy skuteczniejsi, ale trzeba też podkreślić dobra grę Kotwicy. Nasi rywale grali piłką, po uzyskaniu bezpiecznego prowadzenia gra się wyrównała i mimo, że drugiej połowy nie widziałem, to widząc wynik drugiej połowy zakładam, że druga połowa była wyrównana.

Dodajmy, że dzień wcześniej chłopacy z rocznika 2004 grali na turnieju w Borówcu, gdzie Kotwica również wystawiła swoje drużyny. I my i Kotwica (a także Orły Borówiec) wypadliśmy dobrze, także Gmina Kórnik powinna być dumna z drużyn reprezentujących Gminę:

6.         MKS Kadet Bajkowa Kraina Tulce – 2 punkty

Wyniki naszych meczy: AVIA – Polonia Środa 0:0, AVIA – Unia Swarzędz 0:0, AVIA – Orły Borówiec 1:0, AVIA – Kotwica Kórnik 0:1, AVIA – Kadet Tulce 1:0. Bilans: 2 zwycięstwa, 2 remisy i 1 przegrana, bramki 2:1

- w kategorii wiekowej U’2004 (roczniki 2004 i młodsi) zajęliśmy trzecie miejsce tracąc tylko dwa punkty do lidera i punkt do drugiego miejsca, a czwartą drużynę wyprzedzając, aż o 4 punkty

Tabela:

1.         Polonia Środa             9 punktów

2.         Orły Borówiec            8 punktów

3.         AVIA Kamionki        7 punktów

4.         Kotwica Kórnik         4 punkty

5.         MKS Kadet Tulce      0 punktów

Wyniki naszych meczy: AVIA – Polonia Środa 1:2, AVIA – MKS Kadet Tulce 5:1, AVIA – Kotwica Kórnik 4:3, AVIA – Orły Borówiec 1:1. Bilans: 2 zwycięstwa, 1 remis i 1 przegrana, bramki: 11:7

…i to w sytuacji, gdzie w tym samym czasie część chłopaków z roczników 2005 i 2006 grało (z sukcesami) turniej ligowy w Śremie, gdzie zwłaszcza chłopcy z roczników 2006 odgrywali dużą rolę (2 z 5 strzelonych bramek i 0 wpuszczonych bramek we wszystkich trzech meczach przez zawodników z rocznika 2006).