LIGOWY START TRAMKARZY, MŁODZIKÓW, ORLIKÓW I ŻAKÓW

...mało punktów na początek

U2005 Orliki

- UKS Śrem - AVIA Kamionki 8:1

Na mecz z UKS Śrem przyjechało tylko 5 zawodników z rocznika 2005. Szczęśliwie tego samego dnia również w Śremie niewiele później swój turniej rozgrywali Żaki i oni uzupełnili kadrę. UKS Śrem miał tego dnia silniejszy zespół, ale rozmiary zwycięstwa są zbyt wysokie. Z rocznika 2005 część chłopców było na wyjazdach, ale i obecni na meczu myślami chyba jeszcze tam byli. Słaby mecz, na pewno dużo poniżej naszych możliwości. Miejmy nadzieję, że to ostatni mecz w trybie wakacyjnym, a i kadra od następnego meczu będzie kompletna.

U2006 Żaki:

- Warta Śrem - AVIA Kamionki 0:0

- Polonia Środa - AVIA Kamionki 1:2

- UKS Śrem - AVIA Kamionki 0:0

Nieco podmęczeni, po meczu Orlików, Żaki przystąpili do rozgrywek swego rocznika. W pierwszym meczu bezbramkowy remis z Wartą Śrem (najsłabszy nasz mecz w turnieju Żaków i poczucie straconych punktów).

W drugim meczu pechowa przegrana z Polonią Środa, ale wreszcie zaczęliśmy grać. Oba gole straciliśmy po przypadkowych golach samobójczych, ale byliśmy zespołem równym lub lepszym. Gra była OK, i to jeden z tych meczy, po którym mimo porażki można być zadowolonym.

W trzecim meczu wynik odzwierciedlający to co na boisku. Równy mecz, a my jak i rywale zagraliśmy nieźle.

Reasumując - fajna równa grupa, pierwszy mecz zagraliśmy słabo, dwa następne dobrze, żaden z przeciwników nie strzelił nam gola (dwa gole samobójcze), ale i my strzeliliśmy tylko jednego gola. Wiemy co poprawić i z wiarą w zwycięstwo w lidze podejdziemy do następnego meczu.

U2003 Młodziki:

- AVIA Kamionki - Warta Poznań 1:12

Ten mecz można było zakładać, że zakończy się zwycięstwem gości. Trudno ocenić rozmiary, ale trener przekazał, że zarówno techniczne, taktycznie jak i motorycznie, a więc w każdym aspekcie nasi goście wyraźnie przeważali. Myślę, że taki mecz to jakaś ciekawostka, lekcja pokory i możliwość pokazania do czego możemy dążyć

U2001 Trampkarze:

- Kopernik II Poznań - AVIA Kamionki 6:1

Niestety i w tym roczników, bez wsparcia zawodników z młodszych roczników drużyna musiałaby grać w niepełnym składzie, i nasi trampkarze zostali uzupełnieni przez zawodników z rocznika 2003, którzy niewiele wcześniej rozegrali mecz z Wartą.

Ogólne spostrzeżenie z tego dnia to to, że musimy się zorganizować i zakładam, że było to ostatnia taka kolejka, kiedy to tak wielu zawodników nie stawiło się na mecz. Celem jest by od następnego meczu wszystkie zespoły grały swoimi rocznikami (poza 2005, gdzie zakładamy uzupełnienia składu wyróżniającymi się zawodnikami z rocznika 2006).

Jutro, czyli w niedzielę, w Kórniku na OSiR przy ulicy Leśnej swoje mecze rozegrają drużyny seniorskie. O godz. 11.00 AVIA II podejmie zespół Pogromu Luboń, a o 14.00 AVIA I zespół Meblorza Swarzędz. Zapraszamy na te mecze rodziców wraz z rodzinami.

Za tydzień mecze:

U2005 (chłopcy z roczników 2005 i 2006, których powoła trener),

- 13 września, sobota, godz. 10.00: AVIA Kamionki - Polonia Środa (boisko: Orlik w Kamionkach)

U2003

- 12-13 września (gdzie i kiedy mecz informacja u trenera Pancewicza)

U2001

- 14 września, niedziela, godz. 13.00: Adalbertus Dalewo - AVIA Kamionki (boisko w Dalewie)

SENIORZY

- 13 września, sobota, godz. 15.00: Lotnik Poznań - AVIA I Kamionki (na Głuszynie)

- 13 września, sobota, godz. 16.00: Żłoci Złotkowo - AVIA II Kamionki (w Złotkowie)