MŁODZIEŻ AVII – Trampkarze, Młodziki, Orliki i Żaki

• autor: Golebiewski.Marek, 2014-10-07 10:29

...podsumowanie minionej kolejki i zapowiedź kolejnej

U2001 Trampkarze: UKS Śrem - AVIA Kamionki  6:0

Graliśmy z liderem, z zespołem zdecydowanie od nas lepszym. Wynik jak najbardziej sprawiedliwy. Nawet mieliśmy sytuacje do strzelenia gola ale dwa razy piłka po strzałach Oskara i Dominika zatrzymała się na poprzeczce. Na treningach widać zaangażowanie trenera i chłopaków, a jak jest praca to i efekty będą. Póki co przegrana na wyjeździe z liderem, ale praca z treningów dobrze rokuje na przyszłość.

Następny mecz Trampkarzy, z Kopernikiem II Poznań, odbędzie się w sobotę 12-go października o godz. 10.00 w Kórniku, ul. Leśna 6

U2003 Młodziki: Adalbertus Dalewo – AVIA Kamionki 1:4

Pewna wygrana w Dalewie. Młodziki wcześniej pogubili punkty, ale jeśli się sprężą i zagrają to co potrafią, to drugie miejsce w tabeli jest w zasięgu (a jest to miejsce, które odzwierciedlałoby potencjał drużyny na tle rywali). Przed młodzikami faza rewanżowa.

Następny mecz Młodzików, z Wartą Poznań, odbędzie się w sobotę 12-go października o godz. 10.00 w Poznaniu, ul. Droga Dębińska 12.

U2005 Orliki: AVIA Kamionki  - Warta Poznań 1:8

Przegrana z faworyzowanym przeciwnikiem. Nasz rywal był lepszy w każdym aspekcie, ale trzeba oddać naszym chłopakom, że zagrali ambitnie i z pełnym zaangażowaniem. Nasz wynik niczym nie odbiega od wyników innych drużyn, które rozgrywały mecz z Wartą Poznań, a lepszy wynik odnotowała jedynie Warta Śrem.

Następny mecz Orlików, z UKS Śrem, odbędzie się w sobotę 12-go października o godz. 10.30 w Kamionkach.

U2006 Żaki: Turniej ligowy w Środzie Wielkopolskiej

Warta Śrem – AVIA Kamionki 0:1

Polonia Środa – AVIA Kamionki 6:0

UKS Śrem – AVIA Kamionki 1:4

Na turniej pojechaliśmy zajmując trzecie miejsce i już w pierwszym meczu wypadło nam grać z Wartą Śrem, z którą dotychczas dwukrotnie remisowaliśmy, ale Warciarze zdobyli więcej punktów z pozostałymi rywalami i wyprzedzali nas w tabeli. Czuliśmy jednak, że mamy lepszy zespół, a nie ma lepszego sposobu, niż pokazać to na boisku. Wygraliśmy 1:0, a mogło być wyżej, bo i sytuacje bramkowe i samą grą zasłużyliśmy na więcej, a i sędzia nie zaliczył nam drugiej prawidłowo zdobytej bramki, gdy piłka całym obwodem przeszła prze linię. Mec przerwy, a następnie graliśmy dwa mecze pod rząd – z Polonią Środa, a zaraz potem z UKS Śrem. Polonia Środa to zdecydowanie najlepszy zespół w naszej grupie, a że chcieliśmy, by grali wszyscy chłopcy i chcieliśmy, sprawdzić nowe ustawienie, postawiliśmy w pierwszym meczu na eksperyment, a w ostatnim meczu zrobić punkty. Efekt eksperymentu to przegrana 0:6 ze Środą, z którą nawet grając najlepszym składem i ustawieniem co najwyżej moglibyśmy zmniejszyć rozmiar porażki. Na koniec planowe zwycięstwo 4:1 z UKS Śrem, w tym 3:0 do przerwy i możliwość pogrania więcej przez tych którzy dotychczas mniej minut prezentowali się na boisku. Reasumując: 1:0 z Wartą Śrem, 0:6 z Polonią Środa, 4:1 z UKS Śrem. Cieszy progres wyników (w pierwszym turnieju przegrana i dwa remisy, w drugim przegrana, remis i wygrana, a w trzecim przegrana i dwie wygrane) oraz zajęcie drugiego miejsca.

Tabela po 9 meczach:

1. Polonia Środa   9 meczy 24 punkty
  2. AVIA Kamionki  9 meczy 12 punktów
  3. Warta Śrem       9 meczy 10 punktów
  4. UKS Śrem         9 meczy   3 punkty

Następny, ostatni już ligowy turniej Żaków w tym roku, zostanie rozegrany w niedzielę 19-go października od godz. 11.00 i tym razem gramy jako gospodarz na Orliku w Kamionkach.

Zdjęcia z meczy AVII znajdziecie na stronie https://www.facebook.com/pages/KS-AVIA-KAMIONKI/258311644221324