statystyki szczegółowe

Aktualności

Relacje z meczy AVII rozgrywanych w dniach 8-9.11

• autor: Golebiewski.Marek, 2014-11-04 21:12

U'2003 Warta Śrem-AVIA 3:4(2:0), U’2001 AVIA-SALOS Poznań 0:4, Odlew Poznań-AVIA II 1:4(0:1), Poznań FC-AVIA 3:0(0:0)

Młodziki U’2003: WARTA Śrem - AVIA Kamionki 3:4 (2:0)

Do przerwy nie graliśmy nic, ale po przerwie odrobiliśmy straty z nawiązką, a w drużynie nadal są rezerwy. W weekend ostatnia kolejka i wszystko wskazuje, że na koniec rozgrywek Młodziki zajmą drugie miejsce w tabeli za będącą poza konkurencją ekipą Wart Poznań.

Trampkarze U’2001: AVIA Kamionki - SALOS Poznań 0:4

Przebieg meczu znam tylko z przekazu. To goście byli faworytami i wygrali pewnie, chociaż "dwie z czterech bramek nie musiały paść". Trampkarze bez swojego trenera i Michała Gadomskiego, którzy nie mogli być na meczu, jak zwykle walczyli, ale tego dnia przeciwnik okazał się silniejszy.

Odlew Poznań  - AVIA II Kamionki 1:4 (0:1)

Pewna wygrana, chociaż Odlew, w pierwszej połowie bronił się dzielnie i mądrze. W drugiej to my wyraźnie przeważaliśmy, a przy lepszej skuteczności wynik mógł być wyższy. Drużyna wróciła na trzecie miejsce w tabeli i prawdopodobnie właśnie na trzecim miejscu zakończy rozgrywki w rundzie jesiennej. W doliczonym czasie gry gola strzelił żegnający się Tomek Janecki.

Poznań FC  - AVIA Kamionki 3:0 (0:0)

Nie wiem czy Poznań FC zagrał najlepszy mecz w tym sezonie, ale trzech bramek w żadnym meczu jeszcze nikt nam nie strzelił. Niezła i wyrównana pierwsza połowa i nienajlepsza gra z przodu oraz indywidualne błędy w obronie w drugiej połowie. Byliśmy faworytem, ale wygrał tego dnia lepszy. Na uwagę zasługuje doping jaki w czasie meczu swoim kolegom zgotowali zawodnicy AVII II.