statystyki szczegółowe

Aktualności

AVIA II-NKS Niepruszewo 11:1, AVIA I-Wełnianka Kiszkowo 6:1

• autor: Golebiewski.Marek, 2014-11-16 21:58

Rewelacyjne zakończenie sezonu przez seniorów - 2 mecze, 6 punktów, bramki 17-2. AVIA I kończy sezon na drugim, a AVIA II na trzecim miejscu w tabeli

AVIA II Kamionki - NKS Niepruszewo 11:1 (5:0)

Pierwsza połowa i 5:0, w drugiej kolejne sześć, ale i rozluźnienie i strata bramki. W naszej drużynie zadebiutował Alberto Marin i strzelił swojego pierwszego gola, a 19-letni Maciej Matuszalski strzelił cztery bramki, co w naszej krótkie historii, by ktoś w jednym meczu strzelił cztery bramki, zdarzyło się po raz drugi.

AVIA II kończy sezon kończy na trzecim miejscu w tabeli, ale nasz cel a ten sezon to pozycja co najmniej druga.

AVIA I - Wełnianka Kiszkowo 6:1 (2:1)

W sezonie dwa razy przegraliśmy i dwa razy nie grał akurat Robert Rochowiak, a i w tym meczu miał nie grać. A że i w poprzednim meczu z Poznań FC, nie grał Robert, ale i inny podstawowy w tym sezonie obrońca Maciej Reszela i przyniosło to efekt w postaci największej w tym sezonie wpadce w postaci porażki 0:3, trener Gendera postanowił odwiesić korki i kołka i półtorarocznej przerwie zagrał w meczu.

To goście strzelili pierwszą bramkę, później jednak dwa gole strzeliliśmy my i do szatni schodziliśmy prowadząc 2:1, a w drugiej połowie strzeliliśmy kolejne cztery bramki. Okazałe zwycięstwo z mocnym przeciwnikiem. Hattrickiem zakończył sezon najlepszy strzelec drużyny Mateusz Olejniczak, a w bramce, po raz pierwszy w tym sezonie, mecz rozegrał Damian Nowicki.

AVIA I kończy sezon na drugim, premiowanym awansem miejscem w tabeli, ale za cel stawiamy sobie zwycięstwo w lidze.