statystyki szczegółowe

Aktualności

Grała młodzież - ostatnie mecze ligowe

• autor: Golebiewski.Marek, 2014-11-18 21:02

U'2005 Warta Poznań-AVIA 5:0, U'2001 AVIA-UKS Śrem 0:7, U'2003 AVIA-Adalbertus Dalewo 6:0

U'2005 Warta Poznań - AVIA Kamionki 5:0

Bardzo dobry mecz naszych Żaków. Warta Poznań wygrała grupę, ale w piątkowym meczu było im trudniej, niż wskazywałby wynik. Początek meczu to okres naszej przewagi i mimo, że do przerwy Warciarze wygrywali 3:0 to była to zasługa głównie ich bramkarza, który wyciągał piłki w nieprawdopodobnych sytuacjach, a poziom decybeli rugania zawodników gospodarzy w przerwie przez ich trenera, rzadko zdarza się nawet w naszych zespołach seniorskich. W drugiej połowie obraz niewiele się zmieniał - graliśmy pięknie, walecznie i przeważaliśmy momentami, ale piłka jak zaklęta nie chciała wpaść do bramki gospodarzy. Dziwny mecz - mimo porażki 5:0 był to BARDZO dobry mecz w naszym wykonaniu i rzadko się zdarza, by przy takim wyniku najlepszym zawodniku na boisku był bramkarz drużyny, który taki mecz wygrała.

U'2001 AVIA Kamionki - UKS Śrem 0:7

Jedyny mecz, którego nie widziałem to sobotni mecz z liderem, który wygrał rozgrywki z kompletem zwycięstw. Mecz był widowiskiem jednostronnym, w którym dość szybko było wiadomo, że niespodzianki nie będzie, a niewiadomą pozostaje jedynie rozmiar zwycięstwa gości. Ale nasi chłopcy walczyli dziennie i za to brawa i podziękowania.

U'2003 AVIA - Adalbertus Dalewo 6:0

Goście przyjechali tylko w ośmiu, a że w tej kategorii wiekowej w meczu gra się bramkarz plus ośmiu w polu, to goście nie mogli wystawić pełnego składu. Szybka konsultacja i podjęliśmy decyzję, że również zagramy ósemką zawodników na boisku - Fair Play przede wszystkim. Byliśmy faworytem spotkania i zwycięstwo w każdym rozmiarze dawało nam drugie miejsce na koniec rozgrywek. Wygraliśmy 6:0 i zajęliśmy drugie miejsce, a że pierwsze miejsce zajęła Warta Poznań, która była zdecydowanie poza zasięgiem, to można powiedzieć, że wygraliśmy wszystko co w tej kategorii wiekowej wygrać mogliśmy.