Aktualności

Sześć weekendowych meczów i tylko jedno zwycięstwo.

• autor: Golebiewski.Marek, 2015-09-22 08:43

…w tym mecz weekendu z Orłami Pniewy

Nasze trzy najmłodsze drużyny dwa tygodnie grały trzy mecze z Wartą Śrem (3 zwycięstwa AVII), tydzień temu trzy mecze z Kotwicą Kórnik (2 zwycięstwa, 1 przegrana), a w miniony weekend wszystkie trzy mierzyły się z drużynami UKS Śrem.  Zaczęliśmy od zwycięstwa najmłodszych Orlików 2006, ale już Orliki 2005 i Młodziki 2003 musiały uznać wyższość rywali.

- UKS Śrem – AVIA Kamionki (Orlik 2006) 2:3

- UKS Śrem – AVIA Kamionki (Młodzik 2003) 6:1

- UKS Śrem – AVIA Kamionki (Orlik 2005) 5:1

Trampkarze wybrali się na mecz z Jarotą do Jarocina. Na miejscu okazało się, że WZPN zapomniał o Jarocie i na żaden z ich meczy, a więc i na nasz,  nie wyznaczył sędziego. W 20. minucie przy stanie 3:0 nasz zawodnik doznał groźnie wyglądającego złamania ręki, a że nie było opieki medycznej postanowiliśmy odstąpić od kontynuowania meczu. Częściowo nie popisał się WZPN, ale brak opieki na meczu drużyny, której seniorzy grają na poziomie III ligi, nie stawia klubu gospodarzy w najlepszym świetle.

- Jarota Jarocin – AVIA Kamionki (Trampkarz 2001) 3:0*

Seniorzy AVII II nie mogą odpalić w rozgrywkach B-klasy gr. 1. W sobotę mierzyliśmy się w Żydowie z miejscową Farą Pelikan. Do przerwy 1:1. W drugiej, mimo, że z przebiegu całego meczu Żydowo było stroną przeważającą, to na 17. minut przed końcem wyszliśmy na prowadzenie 2:1. Nie potrafiliśmy jednak utrzymać korzystnego wyniku i rywal dość szybko wyrównał, a następnie zdobył zwycięską bramkę.

- Fara Pelikan Żydowo – AVIA II Kamionki 3:2 (1:1) w meczu B-klasy seniorów

W niedzielnym meczu A-klasy zmierzyliśmy się z najsilniejszym rywalem ligowym, który dotychczas dewastował rywali, a bilans punktowy i bramkowy musiał robić na nas wrażenie (w 6 meczach 6 zwycięstw, w tym 8:0 z Orkanem Objezierze i 13:0 z GKS Golęczewo, przy bilansie bramkowym w sześciu meczach 41-5). Mecz rozpoczęliśmy bardzo dobrze i już w 13. minucie prowadziliśmy 2:0. Rywal odpowiedział jednak trzema bramkami i na przerwę to gospodarze wychodzili z prowadzeniem 3:2. W 73. Minucie wyrównaliśmy na 3:3 i do ostatnich minut punkty były blisko. W 87 minucie podyktowany był kontrowersyjny rzut karny, który gospodarze zamienili na bramkę. Końcowe minuty dalekie to wybijanie piłki przez gospodarzy dla zabrania nam czasu na odrobienie strat.  Ostatecznie przegraliśmy 4:3, ale zaprezentowaliśmy się godnie. Zebraliśmy pochwały od rywali i napędziliśmy stracha faworytom do awansu.

- Orły Pniewy - AVIA Kamionki 4:3 (3:2) w meczu A-klasy seniorów