W WEEKEND 21-23.04 GRAŁY DRUŻYNY MŁODZIEŻOWE

• autor: Golebiewski.Marek, 2017-04-23 21:22

...czasem słońce, czasem deszcz – zarówno jeśli chodzi o pogodę jak i odbiór uzyskanych wyników

W weekend grały drużyny młodzieżowe roczników 2005, 2006, 2007 i 2008.

D2, czyli Młodziki 2005

…jako pierwsi weekendowe granie, już w piątek rozpoczęli nasi najstarsi młodzieżowcy. Graliśmy z Mikołajem Dominowo i mieliśmy z zespołem z Dominowa rachunki do wyrównania, gdyż jesienią odnotowaliśmy z nimi remis i porażkę, w obu meczach czując się faworytami, a co za tym idzie po obu meczach czując rozczarowanie. Tym razem było dobrze, a byłoby jeszcze lepiej gdyby nie nieskuteczność, którą można jednak tłumaczyć piłką sprawiające file na bardzo słabym boisku. Rywal wykazał się 100% skutecznością, a my może 50%, ale na szczęście my wypracowaliśmy sobie dużo więcej sytuacji bramkowych.

E2, czyli Orlik 2007

…sobotnie granie w Kamionkach o godzinie 10.00 z zespołem NAP Nowy Tomyśl rozpoczęli Orliki E1 rocznika 2007, grająca w grupie mistrzowskiej grupa niebieska. Według relacji trenera zmierzyły się bardzo równe drużyny, ale to goście byli skuteczniejsi, przy czym trener zwrócił uwagę na bardzo dobre warunki i przygotowanie fizyczne zespołu rywali, a w relacjach rodziców padały sformułowania „ich bramka była jak zaczarowana”, „nie wykorzystaliśmy wielu setek” chwaląc jednocześnie bramkarza rywali.

E2, czyli Orliki 2007 II

…w tym samym czasie, w którym grupa niebieska grała swój mecz w Kamionkach, grupa biała rocznika 2007 grała swój mecz w rozgrywkach III ligi w Poznaniu z miejscowym zespołem Stoperem Poznań. Chłopcy zaprezentowali się naprawdę dobrze, ale rywal zmusił naszych chłpaców do walki o każdą piłkę. Mecz walki, w którym fakt, że przez jakiś czas nie strzelaliśmy bramek wprowadził nieco nerwowości, ale czasem stworzyliśmy przewagę, a że i obrońcy i zawodnicy odpowiedzialni za strzelanie goli robili swoje, to mecz zakończył się dla nas zadowalająco, ale abstrahując od wyniku również gra chłopaków powinna cieszyć trenera.

E1, czyli Orliki 2006

…w sobotę spośród drużyn młodzieżowych swój mecz rozegrali jako ostatni. Orlik Poznań, który w tym meczu okazał się mocniejszy, również jesienią korzystnie rozwiązywał konfrontacje w meczu z nami, a więc rewanż nieudany. Szybko straciliśmy bramkę, później wyrównaliśmy i uzyskaliśmy prowadzenie, ale ostatecznie to rywal odniósł zwycięstwo, a według relacji naszego kibica, chłopcy przegrali ten mecz w głowach.

F1, czyli Żaki 2008

…swój turniej ligowy rozegrali w Suchym Lesie w niedzielę. Jednobramkowa przegrana, następnie zwycięstwo w kolejnym meczu i porażka z wydającym się faworytem tych rozgrywek zespołem gospodarzy, ale co ważne postęp, gdyż mimo kilku ważnych absencji straciliśmy mniej bramek, iż w pierwszym turnieju, więcej strzeliliśmy i awansowaliśmy na trzecie miejsce w tabeli musi cieszyć. Brawo trener, brawo zespół, brawo licznie zgromadzeni kibice-rodzice.

Zdjęcia z meczów znajdziecie na klubowym profilu https://www.facebook.com/KS-AVIA-Kamionki-393145160872689/ (polubcie go jeśli jeszcze tego nie zrobiliście).